ATV15C450J-HF
MFR.Part #
ATV15C450J-HF
JLCPCB Part #
C2446883
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 20.63A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS