TV06A360J-HF
MFR.Part #
TV06A360J-HF
JLCPCB Part #
C3702503
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 36V 40V 58.1V 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS