ATV15C121J-HF
MFR.Part #
ATV15C121J-HF
JLCPCB Part #
C2446919
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 120V 133V 193V 7.77A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS