CZRU52C6V2-HF
MFR.Part #
CZRU52C6V2-HF
JLCPCB Part #
C2886074
Package
0603(SOD-523F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@2V 10Ω 150mW 200Ω 5.89V~6.51V 6.2V 0603(SOD-523F) Zener Diodes ROHS