TV04A7V5JB-G
MFR.Part #
TV04A7V5JB-G
JLCPCB Part #
C2445117
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 31.01A 400W 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS