ATV06B430JB-HF
MFR.Part #
ATV06B430JB-HF
JLCPCB Part #
C2445819
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.65A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS