ABZT52B10-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ABZT52B10-HF
JLCPCB Part #
C3734538
Package
SOD-123
Description
1 Independent 10V 15Ω 180nA@7V 500mW 70Ω 9.8V~10.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS