ATV06B200J-HF
MFR.Part #
ATV06B200J-HF
JLCPCB Part #
C2445843
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 18.52A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS