ATV06A130JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV06A130JB-HF
JLCPCB Part #
C2594940
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS