ATV06B251J-HF
MFR.Part #
ATV06B251J-HF
JLCPCB Part #
C3712440
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.48A 1uA 250V 279V 405V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS