ATV04A780J-HF
MFR.Part #
ATV04A780J-HF
JLCPCB Part #
C2444295
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.17A 400W 78V 86.7V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS