TV06A280J-HF
MFR.Part #
TV06A280J-HF
JLCPCB Part #
C2594928
Description
-55℃~+150℃ 13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS