ATV04A430JB-HF
MFR.Part #
ATV04A430JB-HF
JLCPCB Part #
C2446291
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 43V 47.8V 5.76A 69.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS