ATV04A280J-HF
MFR.Part #
ATV04A280J-HF
JLCPCB Part #
C2444297
Description
-55℃~+150℃ 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.81A TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS