SMBJ8.5CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ8.5CA-HF
JLCPCB Part #
C3703779
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14.4V 41.7A 600W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS