ATV04A151J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV04A151J-HF
JLCPCB Part #
C2444368
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.65A 150V 167V 1uA 243V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS