ATV04A330J-HF
MFR.Part #
ATV04A330J-HF
JLCPCB Part #
C2443687
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS