ATV02W540B-HF
MFR.Part #
ATV02W540B-HF
JLCPCB Part #
C2444447
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.3A 200W 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS