ATV02W240-HF
MFR.Part #
ATV02W240-HF
JLCPCB Part #
C2444372
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 24V 26.7V 38.9V 5.14A TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS