TV15C190J-G
MFR.Part #
TV15C190J-G
JLCPCB Part #
C2447293
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19V 1uA 21.1V 30.8V 48.73A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS