ATV02W130-HF
MFR.Part #
ATV02W130-HF
JLCPCB Part #
C3711376
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 200W 21.5V 9.3A TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS