ATV15C201J-HF
MFR.Part #
ATV15C201J-HF
JLCPCB Part #
C2447480
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 200V 224V 324V 4.6A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS