TV15C750JB-G
MFR.Part #
TV15C750JB-G
JLCPCB Part #
C2447141
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS