ASMCJ14A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMCJ14A-HF
JLCPCB Part #
C20185291
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 14V 17.2V 23.2V 5uA 64.7A@10/1000us Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS