ATV66SM8T17CA-HF
MFR.Part #
ATV66SM8T17CA-HF
JLCPCB Part #
C5571088
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 18.9V 239A@10/1000us 27.6V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS