ASMBJ28CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ28CA-HF
JLCPCB Part #
C20184724
Description
-55℃~+150℃ 13.2A@10/1000us 28V 34.4V 45.4V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS