SMBJ78A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ78A-HF
JLCPCB Part #
C2444112
Package
SMB(DO-214AA)
Description
126V、137V、146V、162V 3.7A、4.1A、4.4A、4.8A 5uA 600W@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS