ASMBJ200CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ200CA-HF
JLCPCB Part #
C20184712
Description
-55℃~+150℃ 1.8A@10/1000us 200V 247V 324V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS