TV50C220JB-G
MFR.Part #
TV50C220JB-G
JLCPCB Part #
C3711501
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 142.25A 22V 24.4V 35.5V 3kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS