ASMBJ16CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ16CA-HF
JLCPCB Part #
C20184701
Description
-55℃~+150℃ 16V 19.7V 23.1A 26V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS