TV02W300B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV02W300B-HF
JLCPCB Part #
C3698582
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 30V 33.3V 4.13A 48.4V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS