1.5KE520CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE520CA-G
JLCPCB Part #
C20184514
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.09A 444.6V 546V 717.6V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS