KBPC5002W-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
KBPC5002W-G
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@200V 200V 500A 50A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS