ACDBC5100-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ACDBC5100-HF
JLCPCB Part #
C5143558
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100A 100V 5A 850mV@5A DO-214AB(SMC) Schottky Diodes ROHS