TV50C800JB-G
MFR.Part #
TV50C800JB-G
JLCPCB Part #
C3701167
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 129.6V 38.97A 3kW 5uA 80V 88.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS