CZRU39VB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRU39VB-HF
JLCPCB Part #
C7453784
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@30V 130Ω 150mW 38.03V~39.97V 39V 800Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS