ABZT52C2V4-HF
MFR.Part #
ABZT52C2V4-HF
JLCPCB Part #
C3732296
Description
1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS