TV30C780J-G
MFR.Part #
TV30C780J-G
JLCPCB Part #
C2447148
Description
-55℃~+150℃ 126V 23.81A 2uA 3kW 78V 86.7V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS