ABZT52B68-HF
MFR.Part #
ABZT52B68-HF
JLCPCB Part #
C3737164
Description
1 Independent 240Ω 447Ω 45nA@47.6V 500mW 66.64V~69.36V 68V SOD-123 Zener Diodes ROHS