SMCJ18A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ18A-HF
JLCPCB Part #
C2446021
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 20V 29.2V 51.4A 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS