ABZT52B47-HF
MFR.Part #
ABZT52B47-HF
JLCPCB Part #
C3731391
Description
1 Independent 100Ω 45nA@33V 46.06V~47.94V 47V 500mW 750Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS