ABZT52B43-HF
MFR.Part #
ABZT52B43-HF
JLCPCB Part #
C3737367
Description
1 Independent 100Ω 42.14V~43.86V 43V 45nA@30.1V 500mW 700Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS