ABZT52B3V9-HF
MFR.Part #
ABZT52B3V9-HF
JLCPCB Part #
C3735764
Description
1 Independent 2.7uA@1V 3.82V~3.98V 3.9V 500mW 500Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS