SMBJ30CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ30CA-HF
JLCPCB Part #
C2444203
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 30V 33.3V 48.4V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS