TV02W850B-HF
MFR.Part #
TV02W850B-HF
JLCPCB Part #
C2444533
Description
-55℃~+150℃ 1.46A 137V 1uA 200W 85V 94.4V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS