5KP150CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
5KP150CA-G
JLCPCB Part #
C2626476
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 20.58A 243V 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS