15KP30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP30CA-TP
JLCPCB Part #
C19982822
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 15uA 296A@10/1000us 30V 36.69V 50.7V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS