TV04A160J-G
MFR.Part #
TV04A160J-G
JLCPCB Part #
C2444795
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15.38A 16V 17.8V 1uA 26V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS