1.5KE82CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE82CA-HF
JLCPCB Part #
C20184547
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.27A@10/1000us 1uA 70.1V 86.1V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS