P4KE400A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
P4KE400A-HF
JLCPCB Part #
C20185922
Package
DO-41
Description
-55℃~+150℃ 1uA 342V 400W@10/1000us 420V 552V 720mA Unidirectional DO-41 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS